Циганик LIVE. Причини поразки від Австрії. Атмосфера у збірній. Трансфери Динамо та Шахтаря
106,909
Reddit
Поразка, за яку соромно? Аналізуємо гру збірної України та її лідерів у заключному матчі групового турніру на Євро 2020
УКРАЇНА - АВСТРІЯ. Перекличка Києва та Бухареста. КРИК ДУШІ!: pleyes.info/port/wideo/v5uanYycj5TZj6U

00:00
02:00 Атмосфера перед грою з австрійцями
07:25 Сіра гра
12:40 Гра лідерів
13:15 Проблеми збірної
16:05 Кадрові рішення Шевченка: гра Малиновського
17:20 Гра Ярмоленка і Циганкова
18:55 Фізична форма слабка? Чому
19:30 Судаков і Безус
21:25 Нас чекають кардинальні зміни? Гра Зінченка
22:30 Агресивний Шевченко і Бєсєдін. Відсутність майстерності
24:00 Все було в інтересах збірної
25:35 Поразка - це такий тактичний хід?
27:15 Опорна зона збірної
29:20 Зінченко та інші переоцінили себе
30:20 Може їх загнали?
32:20 Соболь і Миколенко. Матвієнко на лівий фланг
35:35 Майбутнє Олександрії
37:35 Маілтон в Металісті
38:35 Шахтар потратився
39:25 Що робитиме Луческу? Кого може продати Динамо після Євро?
40:35 За 3 сезони Шахтар витратив 120 млн доларів на трансфери
42:55 Чому Циганікс залишив Зорю
44:05 Алібеков, Булеца у Зорі
44:50 Антюх в Динамо?
46:05 Кулач, Дубінчак
46:50 Яремчук і пропозиції по ньому
47:25 Коноплянка
48:05 Подальша доля Шевченка
49:45 Кочергін у Венецію?
50:15 У збірній напружена обстановка?

Фізична втома гравців збірної, невиразна гра і негативний результат. Чи отримає Україна шанс продовжити боротьбу на Чемпіонаті Європи? І що треба змінити в команді для кращої якості і стійкішої психології?

Ігор Циганик ( instagram.com/cyganyk/)​ готовий спілкуватися інтерактивно у своїй авторській програмі . Ставте свої запитання у чаті програми.

Приєднуйтеся до наших соцмереж та сайту і читайте новини першими:
footballhub.com.ua/​
Twitter: twitter.com/FootballHub_Ua​
Facebook: facebook.com/footballhubua​
Instagram: instagram.com/foothubua/​
Telegram: t.me/footballhubua

Komentarze
 • Тарас Мекошвили
  Тарас Мекошвили

  Загнали,згоден! Треба було б ще на 2 тижні раніше закінчувати УПЛ((

 • Danil Kurchenko
  Danil Kurchenko

  В случае, если СбУ во 2 тайме нужно будет забивать я бы перешёл на 5-2-1-2 (3-4-1-2 в атаке) и выпустил Ярмоленко, а также Цыганкова и, наверное, Соболя. Зинченко в опорку, а Малину на позицию ЦАП под нападением: Яремчук(Цыганков), Ярмоленко Малиновский Соболь, Зинченко, Степаненко(Шапа/Сидор), Караваев Миколенко, Матвиенко, Забаиный(Кривцов) Яремчук(Цыганков) и Ярмоленко будут смещаться в центр под поддержкой Латералей (Соболь, Кара), врываний Зинв(Шапы) из глубины и главное (!) дирежорских способностей Малины раздавать разрезающие пасы. Малиновский должен прекрасно раскрыться на позиции ЦАПа в схеме подобной Аталанте

 • Danil Kurchenko
  Danil Kurchenko

  Во 2 тайме я бы изменил схему. В случае если мы поведем в счете я бы перевел Зину в опорную зону (где он играл у Гвардиолы), выпустил вместо одного ЦЗ Цыганкова на левый фланг, и вместо Шапаренко/Сидорчука Ярмоленко на позицию второго нап-щего к Яремчуку( СбУ так уже играло). Так мы насытим центр поля и продублируем схему Шведов - 4-4-2 - наверно лучшая схема для конт-атак и сдерживания противника перед своей штрафной. Яремчук, Ярмоленко Цыганков, Зинченко, Сидорчук(Степаненко/Шапаренко), Малиновский Миколенко, Матвиенко, Забарный, Караваев

 • Danil Kurchenko
  Danil Kurchenko

  Я (как и большинство украинских экспертов) думаю, что с учетом контратакующих способностей Шведов, а также отсутствия Зубкова, плохой формы Цыганкова , то сегодня мы снова увидим СбУ в формации с 3 Центральными Защитниками. Скорей всего в схеме 5-2-3, а именно(с лево на права): Зинченко, Яремчук, Малиновский Шапаренко, Сидорчук Миколенко, Матвиенко, Кривцов Забраный, Караваев Бущан Скорее всего в старте выйдет Сидор, ведь больное колено Степы не позволит отпахать 90+ минут против Швеции. Главное в этой схеме не увлекаться в игре с мячом и отдать преимущество Шведам.ю, ведь Швеция не умеет позиционно атаковать раскатывая мяч. Так мы заставим их играть в неудобный футбол и сами будем ловить их на контрах. Наверняка наши со временем будут уставать и тогда на заменах могут очень пригодиться свеженькие Соболь, Цыганков и особенно Ярмоленко, что изменит нашу такт. схему в зависимости от результата и плана ТШ. В случае позитивного(выигрышного) для нас результата я ожидаю смену на 4-4-2; в случае негативного - на 5-2-1-2(она же 3-4-1-2) с соответствующими заменами Сейчас опишу детальней

 • Юрий Пинковский
  Юрий Пинковский

  Нехай Циганик влаштується духовним мотиватором збірної бо коли він говорив про збірну навіть мені стало соромно ...

 • Игорь Леонидович
  Игорь Леонидович

  🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️💯💯💯💯💯💯💯🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝💪💪💪💪💪💪💪🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💙💛🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍👍👍👍👍⚽⚽⚽⚽⚽☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️

 • lyudmyla kozak
  lyudmyla kozak

  Що це було,мабуть енело.

 • Wadim B
  Wadim B

  У такому матчі жодної жовтої - про що розмови!

 • Mykola Zakorchemnyi
  Mykola Zakorchemnyi

  Все сказав вірно , додати нічого ! Головне речення, так грати футбол не можна...

 • Виктор Бабяк
  Виктор Бабяк

  З такою грою з Глазго збірна поїде додому...

 • Олександр яблонський
  Олександр яблонський

  Чувак дивлячись на тебе охота блювати нудь ........

 • Олег Примушко
  Олег Примушко

  Вижу, что за обещанное интервью с Шевой циганык всех обвиняет, только не тренерский штаб . А вина за психологическую или физическую готовность разве не на тренере лежит. Или циганык хочет устроится на работу к Денискину и вместе петь оды гениальности кумов. Позор. Чмерить миколенко за то что тот три игры один держал левый фланг. Лучший на евро защитник по количеству выигранных единоборств. Позор циганик.!!!! Или работай на каналы футбол 1.2.3. для тебя отдельно придумают 6.

 • Taras Bugi
  Taras Bugi

  Циганик , пездіти не мішки носити!

 • Влодька Омельченко
  Влодька Омельченко

  Матір божа, скільки хєрні циган наговорив. Це ужасть. І ще ж, так ругає, шо аж виправдовує. Це стосується особливо тренерський штаб.

 • Даниил Котляров
  Даниил Котляров

  Да Игорь 120 млн. но Шахтер за 5 лет выиграл 4 чемпионства, без шансов для Динамо на одной ноге с разницей в 23 очка. Плюс ежегодная лига чемпионов, полуфинал, победа над Реалом, продажа Фреда (50 млн). , неплохие игры в ЛЧ и реклама бренда Шахтер в Европе - ( переход того же Фонсеки в Рому, возможно в Тотенхем) !! А что динамо? За последние годы! Последние годы нервотрепки для болельщиков ? Хорошие игры в чемпионате ? Удачные продажи? Зрелищные игры в еврокубках? Квалифицированные тренера?

 • Сергей Гайсин
  Сергей Гайсин

  Точно спочатку винесем Шведів, а потім виграєм Кубок

 • Сергій Вишківський
  Сергій Вишківський

  Чому люди не бачать далі своїх вух? Адже і Зіна і Малина в СВОЇх клубах рядові гравці основи дуже кваліфіковані і рівноцінні АЛЕ ОДНІ з 11-ти!!!!!!! А в збірній України їм накинули ярмо Лідерів, з яким вони не справляться це як 2 різних видів спорту!!!!

 • Сергей К.
  Сергей К.

  Нужно принципиально перестать брать в сборную игроков из Динамо и Шахтера они соплежуи которые привыкли играть только против слабаков из УПЛ вот там они герои. А чуть кто посильнее сразу шорты мокрые и не знают что с мячом делать. Лучше молодежь набрать из остальных команд УПЛ, они на одной только мотивации выедут, а если нет, то хотя бы не обидно будет проигрывать, и уровень свой подымут.

 • LADISLAV A
  LADISLAV A

  Цыган

 • Влад Федоренко
  Влад Федоренко

  Італійські тренери вирішили підсунути своїм Арнаутовича з Драговичем! А наші сподівалися на розклад.

 • Bogdan M
  Bogdan M

  реально больше всего бесило, как они падали от каждого прикосновения. Это вообще очень раздражает в футболе в принципе. Тот же ПСЖ, один матч сражаются как гладиаторы, второй все падают от дуновения ветерка что Неймар, что Мбаппе.

 • skolot ulych
  skolot ulych

  Не неси маячню щодо судачков-мурсолов! На хіба такий склад везти коли нема лівого крайнього? Чим таким судачкі-марлочкі заслужили грати в національній збірній? А чи не міг би Кабаєв стати тим хто дозволив би Миколенку йти вперед без повернутої голови назад? А чи не зміг би Кочергін замінити "стомленого" Малиновського", а Тотовицький, а Петряк? Оця фарм-продаж, у що перетворилася збірна, заслуга ахмєтхана, суркісенят та їхніх нахвалювачив що тут, що у дєніскі! А скоро ще один "вялікій патрійот" українського футболу докладе своїх зусиль - отой із Харкова, як там його? А - фон Ярослав (перекречення з германської). Давай вихваляете "володаря золотого м'яча", попередник теж показав все на що здібен. Якщо оті італійці, на яких піде вся зароблена на цьому ЧЕ грошва, такі цінні, то чому в збірній Італії їх присутність є неприйнятною?

 • ВЛАДИМИР ОВДИЕНКО
  ВЛАДИМИР ОВДИЕНКО

  у нас не гимн Украины траурный марш и в словах и тональности, вобщем так и живем

 • Евгений Парфенов
  Евгений Парфенов

  Предлагаю тренерскому штабу отправить домой кого-то одного из этих лидеров и остальные дрогнут....

 • Франц Боровский
  Франц Боровский

  Завжди знайдуться ескімоси, які розроблять настанови для поведінки жителів Бельгійського Конго в часи екстремальної спеки.,

 • Дмитрий Фролов
  Дмитрий Фролов

  ДНО

 • Сергей Сагайдачный
  Сергей Сагайдачный

  Не надо считать деньги Шахтёра и Динамо Это дело их тренеров и руководства Не стоит пытаться найти чёрную кошку в комнате ночью особенно если её там нет

 • Сергей Самосудов
  Сергей Самосудов

  Это не игра это Позоз как

 • Олексій Запоріжжя
  Олексій Запоріжжя

  Нащі Збірники слухають Моргінштерна і грають заради грошей...крім Ярмоли і Яремчука іншим пофіг на українців і взагалі на Україну...

 • влад павлюк
  влад павлюк

  GПри всій любові до укр. футболу, я ніяк не поважаю Шевченка, як тренера. В першу чергу за неповагу до Бать ківщини і рідних уболівальників через ворожу російську мову. Він з його примітивним мисленням не добється успіху!!!!

 • Александр Адаменко
  Александр Адаменко

  Выступали и раньше так, на Евро-2016

 • Артур Малахаев
  Артур Малахаев

  нахер шеву!!!нахер зину!!!!

 • Коні як хобі і частина життя
  Коні як хобі і частина життя

  Гравці злили гру по чиїйсь пораді, щоб вийти на Шведцію, а не на Італію.

 • Taras Sovyak
  Taras Sovyak

  Це не козаки, а пастухи..

 • Андрій Скалацький
  Андрій Скалацький

  Циганик ти не рахуй гроші Шахтаря вони і без тебе знають скільки і на кого треба буде тратити і коли Шахтар виграє чемпіонат України подивлюсь я шо ти будеш видумувати яку відмазку для Динамо

 • Богдан Богдановіч
  Богдан Богдановіч

  Австрія переїхали нам ноги чи голову ? Гра Швеція - Україна покаже. Успіхів !

 • Костя Уткин
  Костя Уткин

  В этот раз чувак реально прав

 • Вадім Тараненко
  Вадім Тараненко

  Маркевича треба або Вернидуба тренером і вигнати всіх футболістів кроми Бущана в одного очі горіли

 • Владимир Павлий
  Владимир Павлий

  Эти потцы больше не имеют права играть за сборную дорогу молодёжи пусть набираются опыта.

 • Andrew Sanda
  Andrew Sanda

  Без Малиновського гра взагалі просіла, без Руслана нема взагалі ніякої гостроти, хоч він і обрізався, але ж не тількі він невдало грав, а вся команда. Треба відзначати, що не було б того результату і шаленого камбеку з Нідерландами і виграного матчу проти Македонії без Малиновського, не зважаючи на той пенальті, який не забив, хоча й заробив його. Але які розрізні віддає, який пас викотив на Циганкова, і ще купу небезпечних моментів створив. Тому щодо Малиновського, я не згоден, хоча він міг би і краще, але це ж й від партнерів залежить, які часто не зупиняли його вертикальні передачі, той же Яремчук. В Аталанті Запата і Муріель такі такі зупиняють і забивають з них.

 • Andrew Sanda
  Andrew Sanda

  Да що там говорити, Ігорю, було видно, як у них тремтять коліна, видно що вони боялися грати вертикально, боялись віддати пас між лініями. Здагадалися ті часи, коли збірна катала м'яч біля своїх воріт через воротаря.

 • Konstantyn Golovko
  Konstantyn Golovko

  Добрый день, Игорь. А можно, пожалуйста, подробнее про 120 млн. трансферных затрат Шахтера за озвученный Вами период. А то судя по трансфермаркету 90 млн. - это уже с учетом текущего трансферного окна... тоже сумма серьезная, но всё-таки так подавать информацию детальнее - корректнее, чем просто озвучивать неподкрепленные фамилиями и суммами данные. Спасибо.

 • Иван Каминчук
  Иван Каминчук

  Несправедливо, що збірна України пройшла далі на Євро 2020. Прикро за збірну Угорщини, як вони з Німеччиною грали.

 • Иван Каминчук
  Иван Каминчук

  100% пане, Ігорю, з Вами згоден, прикро за гру збірної, не було ніякої віддачі від гравців!

 • Сергей Костюк
  Сергей Костюк

  Болельщики верили и болели а игроки обгадились по полной , позор!

 • T. S.
  T. S.

  Та ты же сам им постоянно баллады поешь и превозносишь после удачной игры. У тебя там все герои. Отношения поддерживаешь как с девушками.

 • Sergey Didenko
  Sergey Didenko

  Шевченко не мог себе позволить сыграть и позорно проиграть Италии! Поэтому лучше не выйти из группы,и как уже видно пройти дальше на везении

 • Raul Gonsalez
  Raul Gonsalez

  А че играло дынамо

 • Богдан Федиків
  Богдан Федиків

  Ми в плей оф

 • Богдан Федиків
  Богдан Федиків

  Якби не збірна ????

 • Богдан Федиків
  Богдан Федиків

  Це було справжнє свято

 • Богдан Федиків
  Богдан Федиків

  Вони нам свято подарували

 • Богдан Федиків
  Богдан Федиків

  Я був, я все одно вірю в хопців, не хейть

 • Саша Кубаренко
  Саша Кубаренко

  Зачем вы их преподнесли, до небес, после португалии, ,,, мы не топ сборная, мы просто украинаи, которая на протяжении всей истории, обделывалась, со, словенией, с польшей, с грецыей,,,,, а ети малиновские, зинченки, ну просто приехали отбивать номер, беззубо, просто им ето не нуждно, они жывут той жызнью в клубах и там борятся, за место под солнцем, а тут приежают и позорят нашу страну, етот зинченко, на идиота похож,,,,, зинченко сидящий на жопе ето уже стало трендом,,,, я не верю в етих малиновских, они играть не будут, они приежают отбывать, номер, и все!!, не нуждно их брать, дайте молодым, и тем кто хочет, и неважно что проиграют,,,,,,,, потому, что ети марлосы, и зинченки, малиновские- они мыслями не тут, а где то в своих клубах!

 • de Etchen
  de Etchen

  Все по ділу

 • Юрий Притыкин
  Юрий Притыкин

  Играть нужно в футбол, не загружайте ребят в политику. ВЕРЮ, что УКРАИНА покажет себя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 • Дмитро Раков
  Дмитро Раков

  Погоджуюся, що є проблеми і ця фраза "атмосфера в збірній" вже набридла, але це все одне наша збірна! Тримаємо за неї кулаки! Слава Україні!

 • Эдуард Макуха
  Эдуард Макуха

  Кстати,мне инересно,а в какой момент было решено,что Зинченко способен играть ЦПЗ или АПЗ.У него слабые скилы для этой позиции. Ему на фланге, как в Сити играть и все. Правда как защ. он тоже так себе...

 • Эдуард Макуха
  Эдуард Макуха

  Пока УПЛ будет днищем, сборная тоже будет днищем. Пока академий не будет, не будет и кадров. Ну не футбольная у нас страна.

 • Александр Великий
  Александр Великий

  Все просто - не можуть грати.. завжди.. спiвати теж не вмiють😭

 • Михаил Воробьев
  Михаил Воробьев

  Команда пижонов и туристов восхваляющих нашими журналистами,а на деле ноль

 • Monento_Mori
  Monento_Mori

  Давайте будем чесними самі з собою, наша збірна - гімно

 • Егор Гвоздёв
  Егор Гвоздёв

  Надо сделать как в Южной Корее!Игроки которые недобились успехов для страны.Идут служить в армию!!!За 18 месяцев физику себе хотябы подтянули.

 • CrimeanMiracle
  CrimeanMiracle

  Б, какое же оно убогое, когда говорит о Шахтёре, из него так и лезет наружу вся едкость, ехидность и разного рода обидны. Хотя да, тоже можно понять, раз в 5 лет грызть косточки это такое себе, да и то только потому что Шахтёр ничего не хотел в прошлом сезоне.

 • Iurii Beliakov
  Iurii Beliakov

  Основная проблема нашей сборной это отсутствие командной игры. Виноват тренерский штаб во главе с Шевченко, команда играет в дворовой футбол. Первая же игра показала неготовность коллективных действий игроков, отсутствие тренерской мысли в организации движения игроков при переходе игры от ворот , в средней линии, а главное некому отдать пас , никто себя не предлагает все стоят как при игре в квадрат, нет таких действий как пас на недодачу, открытие свободных зон, забегание, проходы по флангам, замыкание передней и дальней штанги, одиннадцати метровой Отметки , линии штрафной,где откат под удар и удары с разных дистанций ,разрезные, веерные передачи и другие структурные элементы современного футбола,заложенные Лобановским ещё в 70-тые. Шева ,ты оказался очень плохим учеником Валерия Васильевича. Иди и повтори те базовые основы на которых должна строится игра современной команды. А подбор игроков у нас отличный, нужно просто правильно организовать игру каждого футболиста и команды как единого слаженного механизма ,благо дело у Тебя был прекрасный УЧИТЕЛЬ, ЦАРСТВИЕ ЕМУ НЕБЕСНОЕ.

 • Roman Matviiuk
  Roman Matviiuk

  Нас переїхали кіньми, бо вони лягли під воза

 • Igor Kul
  Igor Kul

  Бедная Македония, то она пивнична, то она пивденна

 • Руслан Ганжа
  Руслан Ганжа

  Я з ведучим згоден. Враження що грали сліпі інваліди, вибивали мяч або австрійцям або в аут. Шеві що топором їм ноги рівняти? Ні

 • Natali1973 Natawa12
  Natali1973 Natawa12

  Какой позор и они еще хотят пройти дальше они даже не смогли ни пасы ни комбинации ни передачи взять в свои 《руки》это командная игра все в связке и они видители устали да вы обосраться должны и показать хороший футбол а не бегать хоотично и ждать пока матч закончиться это большой провал нашей сборной аж стыдно сказать украинской сборной кто вообще их набирал в команду они не хотят играть им все равно они бедненькие устали может всей украиной скинимся им на путевки на отдых просто нет слов уволить всех и лишить любых привилегий засранцы хотелось просто на маче всем в лицо плюнуть дети возле дома и то азартней играют зачем они выперлись безмозглые и уставшие( херои)хотелось просто выбежать и показать для чего вообще мяч на поле и что с ним надо делать просто дебилы

 • Василий Глагола
  Василий Глагола

  Игоре рута червонца а носы у команды сыни

 • Василь Жидачівський
  Василь Жидачівський

  АХАХА...ЛОЛ. "Луческу стимулює Шахту і це-добре". Це- великий мінус для укр.футболу, оскільки це створення штучної конкуренції, бо можуть собі дозволити. А наші завжди будуть ніде, бо Шахті нехватає яйок аби грати з нашими. Тому це помилкова думка нарахунок того що це розвиток і бос. Це вкладання бабок точно не в наш футбол))))

 • Oleksiy Bytsyura
  Oleksiy Bytsyura

  збірніій України потрібен тренер а не кум павелка..наші голи це- індивідуальна майстерність футболістів ,а не заслуга тренера !

 • иван заболотний
  иван заболотний

  Мне показалось?такое впечетление что Павелко Игорю машину подарил!))))не ну за кума надо суетиться!!!)))

 • Мар'ян
  Мар'ян

  вболівальники супер за гру збірної соромно

 • Oleksiy Bytsyura
  Oleksiy Bytsyura

  Гнати двох кумів /павелка, шеву/ і разом з ними зіну і марлоса...решта класні футболісти і з нормальним тренером можуть досягти успіхів

 • Вільний
  Вільний

  Блін, зауважав Циганика, видно що людина ближче до вболівальників ніж до рукопожатних футболістів… Однозначно буду слухати його коментарі і надалі.

 • Мар'ян
  Мар'ян

  а

 • Agent Duglas
  Agent Duglas

  Хороший ефір....все правда

 • Falco7ich
  Falco7ich

  ПРО, ЩО ТУТ ГОВОРИТИ??!!! Якщо гравець дійсно профі, він сам особисто підготується до такого ВЕЛИКОГО турніру, підведе свій організм на піку!!! Яка втома??? Може вже досить брехати?! всі 3 зіграні матчі були проблемні!!! Хоч би одну гру показали шикарну на Євро! Про таких суперників можна було тільки мріяти! Може буде навіть краще не проходити в 1/8, що там робити?!

 • Agent Duglas
  Agent Duglas

  Підтримую збірну але така їх гра не припустима ..... бою не було

 • Віталій ВАСИЛЬОВИЧ
  Віталій ВАСИЛЬОВИЧ

  Та дійсно, вони на неважливих матчах..грають як га останній раз..а коли ВАЖНИЙ МАТЧ..ВОНИ РОЗСИПАЮТЬСЯ

 • Олександр Заграй
  Олександр Заграй

  Ігор справді класно все охарактеризував, прямо в лоба все

 • Alexander Ushakov
  Alexander Ushakov

  Почему Украина сыграла схемой 4-3-3? "Тому що цю схему награвали" Цыганык. Это нормально, "зеркалить" схему соперника, если ты собираешься защищаться. 4-3-3 - это схема для созидания, для создания инсайдных зон, для расстягивания защиты. Должно быть очень много передач, коротких пасов, передач в недодачу. У нас схема 4-3-3 только для того, чтобы хоть как то влепить Зинченко и Малиновского в состав. Я за 4 матча не понял, чем должен заниматься Малиновский. Я думаю Малиновский сам этого не понял.

 • Техникс
  Техникс

  Надо в сборную Й.Сабо при нем бы забегали.Тогда играли в футбол красивее.

 • Dark Blue
  Dark Blue

  Люди приїхали з Чікаго. А ще одні прилетіли власним літаком з Лас Вегасу. Давайте поспівчуваємо їм.

 • Anna Svetlova
  Anna Svetlova

  Болеем за Шведов в матче с Польшей!

 • Ігор Крилач
  Ігор Крилач

  Ребята, а кого Миколенко посылал на три буквы? Не видел самого эпизода. Только уже как он ругался

 • Vitalik Z
  Vitalik Z

  Дякую за спіч все файно сказав )

 • Blast
  Blast

  Мені здається що гру продали або самі футболісти або керівництво,продали Австрійцям,а можливо навіть поставили ставки в букмекерів на перемогу Австрії самі футболісти,по грі було видно що команда здає гру.один Ярмола грав і Бущан

 • Владислав Черныш
  Владислав Черныш

  Циганик стремный эксперт, Соболь вышел на замену с Македонией на 90+2 минуте и он оказывается был не уверен в себе и плохо проявил себя. Бред. Циганик просто отмазывает Шеву. У сборной при Шеве было не меньше провалов чем при Фоменко или Блохине. Не было у нашей сборной никогда нормального тренера.

  • Вооружёные силы Молдованской Империи Портнрй
   Вооружёные силы Молдованской Империи Портнрй

   Треба би раз хоча б купити якогось європейського напівлегендарного тренера.

 • Олег Пилипенко
  Олег Пилипенко

  10-м тисячам уболівальників на стадіоні плюнули в обличчя, як і мільйонам глядачів. Люди плакали. За це неминуче доведеться відповідати. Шевченко завтра відбуде на футбольну голгофу та буде скинутий. Поїде не в Італію чи Англію, а в Мухосранськ на вигоні свиней пасти.

 • NATURALBODY
  NATURALBODY

  ЦЫЫГАН ТЫ ЗААЕБАЛ ЗАВИДОВАТЬ ШАХТЁРУ. ВОЗЬМЁМ МЫ В ЭТОМ ГОДУ ВСЕ ТИТУЛЫ И В ЕВРОКУБКАХ ДАЛЕКО ПРОЙДЁМ.

 • Stanislav Melomud
  Stanislav Melomud

  Игорь! Вы пытаетесь быть дипломатичным. В этом случае так нельзя. Вся вина лежит на Шевченко и его ТШ. Называйте вещи своими именами. Не бойтесь испортить отношения с Шевченко.

 • TONY
  TONY

  Дополнение к хорошей игре Степаненко . Когда нам бьют пенальти , смотрите как врываются македонцы на подбор и Степаненко )))

 • Andrey Matsehora
  Andrey Matsehora

  думаю, все же мало песен)) И желательно с матами.

 • TONY
  TONY

  Степаненко добре с играл против Македонии ? pleyes.info/port/wideo/zX6wiJ2kgo2VZ38 СМОТРИТЕ . 1 момент гол с офсайда , 5 номер гуляет в зоне Степаненко , 2 момент , Степаненко бросается на игрока 5 № и он его обыгрывает 1 движением и сразу опасный момент .от 5№ 3 момент , Степаненко не держит своего игрока и тот бьет в сметрельную девятку , Бущан тащит и пенальти, ГОЛ. Гол привез Степаненко . И последний момент , Беседин чудит с пяткой , Степаненко ЛЕГЕНДА встречает игрока бросается в подкате и проваливает центр . Опасный удар . Все 4 моментов и гол созданных македонцами , были проваленны именно Степаненко . С такой хорошей игрой мы чуть не проиграли Македонии .

 • bartonn88
  bartonn88

  Не понимаю дифирамбов Шевченко. Как тренер ничего особенного. Думаю в первой лиге есть посильнее тренеры, но у них нет друзей в ФФУ.

 • Volodymyr Stasyshen
  Volodymyr Stasyshen

  Значить це наш рівень. Як не прикро.Це показали ще фіни і казахи.

 • Володимр Яремчук
  Володимр Яремчук

  Агресію треба в грі видавати, в агресивну гру перетворювати, а не між собою перекрикуватись, особливо, якщо той хто налажав чи поганий пас віддав, ще й показує ту агресію

 • Igor Buben
  Igor Buben

  Найперше треба здати екзамен на гімн України, потім випускати на поле,,ніякої гордості,коли ти стоїш на полі у футболці збірної ,,сльози мають іти,,ти маєш віддати все,,за ради своєї батьківщини,

Kolejny
Kokaina
2:24
20K
Kokaina
2:24
20K